Пребарување
Filters
Close

Спреј регенератори

Види како
Подреди по
Приказ по страна

ALOE VERA / СПРЕЈ РЕГЕНЕРАТОР ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОСА ОД АЛОЕ ВЕРА - 250 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • ЛИМОНОВ БАЛСАМ • ЕКСТРАКТ ОД НАНЕ
08 EUR
100 мл. = 00 EUR

COCONUT / СПРЕЈ РЕГЕНЕРАТОР ЗА НОРМАЛНА КОСА ОД КОКОС - 250 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • КОКОСОВ НЕКТАР • СЛАТКО МАСЛО ОД ПОРТОКАЛ
08 EUR
100 мл. = 00 EUR

NORDIC BERRIES / СПРЕЈ РЕГЕНЕРАТОР ЗА СУВА И ОШТЕТЕНА КОСА ОД СКАНДИНАВСКИ БОБИНКИ - 250 МЛ.

ХРАНЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА • РЕВИТАЛИЗАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • ВОЛЧЈИ ТРН • БОРОВИНКА
08 EUR
100 мл. = 00 EUR

ROSEMARY / СПРЕЈ РЕГЕНЕРАТОР ЗА РЕТКА КОСА ОД РУЗМАРИН - 250 МЛ.

ХРАНЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД РУЗМАРИН • ЕКСТРАКТ ОД МАГНОЛИЈА
08 EUR
100 мл. = 00 EUR

Filter by:

Clear All