Пребарување
Filters
Close

Антиперспиранти

Види како
Подреди по
Приказ по страна

ALOE VERA / КРИСТАЛ ДЕО РОЛОН ОД АЛОЕ ВЕРА - 50 МЛ.

ЗАШТИТА • ДЕЗОДОРАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • СЛАТКО МАСЛО ОД ПОРТОКАЛ
495 МКД

COCONUT / КРЕМ ДЕО РОЛОН ОД КОКОС - 50 МЛ.

ДЕЗОДОРАЦИЈА • ХИДРАТАЦИЈА
БЕЗ АЛУМИНИУМ • АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД БАДЕМ • МАСЛО ОД КОКОС
495 МКД
100 мл. = 990 МКД

GREEN MATCHA / КРИСТАЛ ДЕО РОЛОН ОД ЗЕЛЕН ЧАЈ (МАЧА) - 50 МЛ.

ЗАШТИТА • ПРОТИВ ЗАГАДУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • ЗЕЛЕН ЧАЈ (МАЧА) • ЕКСТРАКТ ОД МИКРОАЛГИ
495 МКД
100 мл. = 990 МКД

LIME / КРИСТАЛ ДЕО РОЛОН ОД ЛИМЕТА - 50 МЛ.

ЗАШТИТА • ДЕЗОДОРАЦИЈА
МАСЛО ОД ЛИМОН • МАСЛО ОД ЛИМЕТА • МАСЛО ОД ПАЧУЛИ
495 МКД

Filter by:

Clear All