Пребарување
Filters
Close

Пилинзи

Види како
Подреди по
Приказ по страна

ALOE VERA / ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО ОД АЛОЕ ВЕРА - 150 МЛ.

ОМЕКНУВАЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА
ГЛИЦЕРИН • МАСЛИНОВО МАСЛО • МАСЛО ОД БАДЕМ
510 МКД
100 мл. = 340 МКД

BOTANIC GARDEN / ОРХИДЕА И КУРАКАО ШЕЌЕРЕН ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО - 200 МЛ.

ПОДМЛАДУВАЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ • ХАРМОНИЗИРАЊЕ
ОРХИДЕА • МАСЛО ОД СОЈА • ШЕА ПУТЕР • ВИТАМИНИ Ц и Е
1860 МКД
100 мл. = 930 МКД

COCONUT / ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО ОД КОКОС - 150 МЛ.

ОМЕКНУВАЊЕ • ЗАЈАКНУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД БАДЕМ • ШЕА ПУТЕР
510 МКД
100 мл. = 340 МКД

COFFEE / ШЕЌЕРЕН ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО - 200 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
МАСЛО ОД СОЈА • ШЕА ПУТЕР • КАФЕ
1405 МКД
100 мл. = 703 МКД

DEEP CLEANSING / ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО ЗА НОРМАЛНА КОЖА - 500 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ЗАТЕГНУВАЊЕ
ВОДА ОД ЖАЛФИЈА • МАСЛО ОД ЛАВАНДА • ШЕА ПУТЕР
825 МКД
100 мл. = 165 МКД

FIRMING / АНТИЦЕЛУЛИТЕН ПИЛИНГ ЗА ЗАТЕГНУВАЊЕ ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА - 500 МЛ.

АНТИ-ЦЕЛУЛИТ • ЗАТЕГНУВАЊЕ
БЕЛА (КАОЛИН) ГЛИНА • МАСЛИНОВО МАСЛО • МАСЛО ОД ЦИМЕТ
980 МКД
100 мл. = 196 МКД

Filter by:

Clear All
Min: 235 МКД Max: 1860 МКД
ден235 ден1860