Пребарување
Filters
Close

Нега за капење

Види како
Подреди по
Приказ по страна

MEN / ШАМПОН И КУПКА ЗА МАЖИ ОД БАОБАБ - 150 МЛ.

СМИРУВАЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА • ХРАНЕЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • ЕКСТРАКТ ОД БАОБАБ • ЕКСТРАКТ ОД СЛАДУНЕЦ
330 МКД
100 мл. = 220 МКД

POUR HOMME / ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ - 250 мл.

ЧИСТЕЊЕ • ОСВЕЖУВАЊЕ
РУЗМАРИН • СВИЛА • ГЛИЦЕРИН
745 МКД

POUR HOMME / ШАМПОН ЗА КОСА - 250 мл.

ЧИСТЕЊЕ • НОРМАЛИЗИРАЊЕ
REGU®-SEB • ЦЕРАМИД • СВИЛА
1060 МКД
100 мл. = 424 МКД

Filter by:

Clear All
Min: 330 МКД Max: 1060 МКД
ден330 ден1060