Пребарување
Filters
Close

Нега за тело

Види како
Подреди по
Приказ по страна

BLACK ORCHID / Балсам за тело од шеа путер - 100 МЛ.

НАВЛАЖНУВАЊЕ * ОБНОВУВАЊЕ МАСЛО ОД АВОКАДО * МАСЛО ОД СЕМЕ ОД ГРОЗЈЕ
11 EUR

BLACK ORCHID / Балсам за тело од шеа путер - 200 МЛ.

НАВЛАЖНУВАЊЕ * ОБНОВУВАЊЕ МАСЛО ОД АВОКАДО * МАСЛО ОД СЕМЕ ОД ГРОЗЈЕ
19 EUR

BLOOM ESSENCE / Гел за туширање - 250 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ * СМИРУВАЊЕ * ЗАШТИТА
ЈАПОНСКА ЦРЕША / МАШКИ ТЕГАВЕЦ / ГИНКО БИЛОБА
13 EUR

BLOOM ESSENCE / КАДИФЕН ПУТЕР ЗА ТЕЛО - 200 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА * СМИРУВАЊЕ * РЕВИТАЛИЗАЦИЈА
ЈАПОНСКА ЦРЕША / SEPICALM VG / ОМЕГА-3, 6, 7, 9
19 EUR

COFFEE / ПУТЕР ЗА ТЕЛО - 200 МЛ.

ЗАТЕГНУВАЊЕ * ИЗМАЗНУВАЊЕ
ШЕА ПУТЕР * КАФЕ * АЛГИ * ВИТАМИН Е
23 EUR

COFFEE / СЕРУМ ЗА ТЕЛО - 100 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА * ЗАТЕГНУВАЊЕ
КАФЕ * КОФЕИН * ГУАРАНА * АЛГИ
22 EUR

Filter by:

Clear All
Min: 09 EUR Max: 25 EUR
9 25