Пребарување
Filters
Close

Нега за раце и стапала

Види како
Подреди по
Приказ по страна

ALOE VERA / КРЕМА ЗА РАЦЕ ОД АЛОЕ ВЕРА - 75 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ХИДРАТАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД БАДЕМ • ШЕА ПУТЕР • МАСЛО ОД ЈОЈОБА
07 EUR

ALOE VERA / КРЕМА ЗА СТАПАЛА ОД АЛОЕ ВЕРА - 100 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ
ШЕА ПУТЕР • АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД БАДЕМ • МАСЛИНОВО МАСЛО
07 EUR

ALOE VERA / ТЕЧЕН САПУН ЗА РАЦЕ ОД АЛОЕ ВЕРА - 380 МЛ.

Органски течен сапун за раце од алое вера.
09 EUR

COCONUT / КРЕМА ЗА РАЦЕ ОД КОКОС - 75 МЛ.

Органска хранлива крема за раце од кокос.
07 EUR

GRAPE / КРЕМА ЗА РАЦЕ - 70 МЛ.

ЗАШТИТА • ОСВЕТЛУВАЊЕ
КРАСТАВИЦА • ЛИМЕТА • МАСЛО ОД СЕМЕ ОД ГРОЗЈЕ • МАСЛИНОВО МАСЛО
10 EUR

NORDIC BIRCH / КРЕМА ЗА РАЦЕ ОД СКАНДИНАВСКА БРЕЗА - 75 МЛ.

Органска ултра хидратантна крема за раце од Скандинавска бреза.
07 EUR

Filter by:

Clear All
Min: 02 EUR Max: 10 EUR
2 10