Пребарување
Filters
Close

Нега за мажи

Види како
Подреди по
Приказ по страна

MEN / КРЕМ ДЕО РОЛОН ОД БАОБАБ - 50 МЛ.

ДЕЗОДОРАЦИЈА • ЗАШТИТА
БЕЗ АЛУМИНИУМ • АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД БАДЕМ • ЕКСТРАКТ ОД БАОБАБ
330 МКД
100 мл. = 660 МКД

MEN / ЛОСИОН ЗА МАЖИ ЗА ЛИЦЕ И ТЕЛО ОД БАОБАБ - 150 МЛ.

СМИРУВАЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА • ХРАНЕЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • ШЕА ПУТЕР • МАСЛИНОВО МАСЛО
350 МКД
100 мл. = 233 МКД

MEN / ШАМПОН И КУПКА ЗА МАЖИ ОД БАОБАБ - 150 МЛ.

СМИРУВАЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА • ХРАНЕЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • ЕКСТРАКТ ОД БАОБАБ • ЕКСТРАКТ ОД СЛАДУНЕЦ
330 МКД
100 мл. = 220 МКД

POUR HOMME / БАЛСАМ ЗА ПОСЛЕ БРИЧЕЊЕ - 70 мл.

СМИРУВАЊЕ • ЗАШТИТА
IRICALMIN PF • ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА • ПАНТЕНОЛ
620 МКД
100 мл. = 886 МКД

POUR HOMME / ГЕЛ ЗА ЛИЦЕ - 150 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ОСВЕЖУВАЊЕ
PROTEOL™ APL • HYDROMANIL™ • БЕЛ СЛЕЗ • НАНЕ
1270 МКД

POUR HOMME / ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ - 250 мл.

ЧИСТЕЊЕ • ОСВЕЖУВАЊЕ
РУЗМАРИН • СВИЛА • ГЛИЦЕРИН
745 МКД

Filter by:

Clear All
Min: 330 МКД Max: 1405 МКД
ден330 ден1405