Пребарување
Filters
Close

Нега за заби и усни

Види како
Подреди по
Приказ по страна

ALOE VERA / БАЛСАМ ЗА УСНИ - 4,8 ГР.

ХИДРАТАЦИЈА • РЕГЕНЕРАЦИЈА
МАСЛИНОВО МАСЛО • КАРНАУБА ВОСОК • МАСЛО ОД МАНДАРИНА • АЛОЕ ВЕРА
300 МКД

ALOE VERA / ПАСТА ЗА ЗАБИ ОД АЛОЕ ВЕРА - 75 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ДЕЗИНФЕКЦИЈА • ЗАШТИТА
КРЕДА • АЛОЕ ВЕРА • СМИРНА (СМОЛА)
300 МКД
100 мл. = 400 МКД

EUCALYPTUS / ПАСТА ЗА ЗАБИ ОД ЕУКАЛИПТУС - 75 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ДЕЗИНФЕКЦИЈА • ЗАШТИТА
КРЕДА • АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД ЕУКАЛИПТУС
300 МКД
100 мл. = 400 МКД

FRESH MINT / ПАСТА ЗА ЗАБИ ОД НАНЕ - 75 МЛ.

БЕЛЕЕЊЕ • ЧИСТЕЊЕ • ЗАШТИТА
КРЕДА • АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД НАНЕ
300 МКД
100 мл. = 400 МКД

HYGIENE / FRESH KISS ПАСТА ЗА ЗАБИ ЗА ЗАШТИТА – 75 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ЗАШТИТА • ЗАЈАКНУВАЊЕ
ГРОЗЈЕ • НАНЕ • ЦИНК ЦИТРАТ
360 МКД
100 мл. = 480 МКД

HYGIENE / MINTER IS COMING ПАСТА ЗА ЗАБИ ЗА БЕЛЕЕЊЕ – 75 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • БЕЛЕЕЊЕ • ЗАШТИТА
НАНЕ • ЛИМОН • ПЕРЛИТ (ВУЛКАНСКИ МИНЕРАЛ)
360 МКД
100 мл. = 480 МКД

Filter by:

Clear All
Min: 300 МКД Max: 640 МКД
ден300 ден640