Пребарување
Filters
Close

Масла и серуми

Види како
Подреди по
Приказ по страна

ANTI-DANDRUFF / N37 ОРГАНСКО ХЕРБАЛНО МАСЛО ПРОТИВ ПРВУТ - 30 МЛ.

ПРОТИВ ПРВУТ • СМИРУВАЊЕ
МАСЛИНОВО МАСЛО • МАСЛО ОД ЧАЈНО ДРВО • АРГАНОВО МАСЛО
515 МКД
100 мл. = 1717 МКД

ANTI-DANDRUFF / ОРГАНСКИ СЕРУМ ПРОТИВ ПРВУТ - 20 МЛ.

ПРОТИВ ПРВУТ • СМИРУВАЊЕ
МАСЛО ОД СИБИРСКИ КЕДАР • ЕКСТРАКТ ОД КОЊСКА ДЕТЕЛИНА • ВОДА ОД КАМИЛИЦА
370 МКД
100 мл. = 1850 МКД

ANTI-HAIR-LOSS / СЕРУМ ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ НА КОСАТА ЗА СИТЕ ТИПОВИ - 20 МЛ.

ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ • ЗАЈАКНУВАЊЕ
МАСЛО ОД ЛАВАНДА • МАСЛИНОВО МАСЛО • МАСЛО ОД АМАРАНТ
360 МКД
100 мл. = 1800 МКД

COCONUT / МАСЛО ЗА НОРМАЛНА, СУВА И ОШТЕТЕНА КОСА ОД КОКОС - 100 МЛ.

СЈАЈНОСТ • ХРАНЕЊЕ
МАСЛО ОД БАДЕМ • КОКОСОВО МАСЛО • МАСЛО ОД ЈОЈОБА
600 МКД

GREEN MATCHA / ТРЕТМАН ЗА КОСА ПРОТИВ ЗАГАДУВАЊЕ ОД ЗЕЛЕН ЧАЈ (МАЧА) - 150 МЛ.

ХРАНЕЊЕ • ЗАШТИТА • ПРОТИВ ЗАГАДУВАЊЕ
ШЕА ПУТЕР • ЗЕЛЕН ЧАЈ (МАЧА) • ЕКСТРАКТ ОД МИКРОАЛГИ
535 МКД
100 мл. = 357 МКД

PURE NATURE / АРГАНОВО МАСЛО – 50 МЛ.

ХРАНЕЊЕ • ANTI-AGEING • РЕГЕНЕРАЦИЈА • ПРОТИВ СТРИИ
100% ПРИРОДНО • ЕДИНСТВЕНА СОСТОЈКА: АРГАНОВО МАСЛО
1890 МКД
100 мл. = 3780 МКД

Filter by:

Clear All
Min: 360 МКД Max: 1910 МКД
ден360 ден1910