Пребарување
Filters
Close

Нега за коса

Види како
Подреди по
Приказ по страна

ALOE VERA / РЕГЕНЕРАТОР ЗА КОСА ОД АЛОЕ ВЕРА - 180 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • ГЛИЦЕРИН • МАСЛО ОД ЛИМОНОВА ТРЕВА
08 EUR
100 мл. = 00 EUR

ALOE VERA / ШАМПОН ЗА КОСА ОД АЛОЕ ВЕРА - 250 МЛ.

ПРОТИВ ПРВУТ • ХИДРАТАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • ПЧЕНКАРЕН ШЕЌЕР • ЛИМОНОВ БАЛСАМ • ЕКСТРАКТ ОД НАНЕ
08 EUR
100 мл. = 00 EUR

BABY ALL-OVER WASH / ШАМПОН И КУПКА ЗА БЕБИЊА - 250 МЛ.

ХРАНЕЊЕ • ЧИСТЕЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • КОКОСОВ ШЕЌЕР • ПЧЕНКАРЕН ШЕЌЕР
08 EUR
100 мл. = 00 EUR

BROWN SUGAR / ШАМПОН ЗА КОСА ОД КАФЕАВ ШЕЌЕР - 250 МЛ.

СМИРУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
КАФЕАВ ШЕЌЕР • АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД ЛАВАНДА • МАСЛО ОД ЕУКАЛИПТУС
08 EUR
100 мл. = 00 EUR

CALENDULA / ДЕТСКИ ШАМПОН ЗА КОСА ОД НЕВЕН - 250 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
НЕВЕН • АЛОЕ ВЕРА • ЕКСТРАКТ ОД МАГНОЛИЈА
08 EUR
100 мл. = 00 EUR

CAMOMILE / РЕГЕНЕРАТОР ЗА КОСА ОД КАМИЛИЦА - 180 МЛ.

СЈАЈНОСТ • ОМЕКНУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • ЕКСТРАКТ ОД КАМИЛИЦА • МАСЛО ОД КАМИЛИЦА
08 EUR
100 мл. = 00 EUR

Filter by:

Clear All
Min: 05 EUR Max: 32 EUR
5 32