Пребарување
Filters
Close

Лосиони, тоници и млека

Види како
Подреди по
Приказ по страна

AGE-DEFYING / N49 ТОНИК ЗА ЛИЦЕ И ТЕЛО ЗА СИТЕ ВИДОВИ НА КОЖА - 125 МЛ.

ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
МАСЛО ОД АМАРАНТ • МАСЛО ОД КЕДАР • МАСЛО ОД ЛЕНЕНО СЕМЕ
895 МКД
100 мл. = 716 МКД

ALOE VERA / ЛОСИОН ЗА ТЕЛО ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА ОД АЛОЕ ВЕРА - 245 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ХИДРАТАЦИЈА
ШЕА ПУТЕР • МАСЛИНОВО МАСЛО • АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО СЕМКА ОД ПРАСКА
640 МКД
100 мл. = 261 МКД

BOTANIC GARDEN / ОРХИДЕА И КУРАКАО КАДИФЕН ЛОСИОН ЗА ТЕЛО - 250 МЛ.

ПОДМЛАДУВАЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ • ХАРМОНИЗИРАЊЕ
ОРХИДЕА • ГЛИЦЕРИН • ВИТАМИН Ц, Д и Е
1800 МКД
100 мл. = 720 МКД

CHILL-OUT ZONE / МЛЕКО ЗА ТЕЛО - 260 МЛ.

ОСВЕЖУВАЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
ЛИМЕТА • МАСЛО ОД ЛИМОНОВА ТРЕВА • КОКОСОВО МАСЛО
290 МКД
100 мл. = 112 МКД

COCONUT / ЛОСИОН ЗА ТЕЛО ЗА НОРМАЛНА КОЖА ОД КОКОС - 245 МЛ.

ХРАНЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
МАСЛИНОВО МАСЛО • ШЕА ПУТЕР • АЛОЕ ВЕРА
640 МКД
100 мл. = 261 МКД

DEEP HYDRATING / N54 ТОНИК ЗА ЛИЦЕ И ТЕЛО ЗА НОРМАЛНА, ОСЕТЛИВА И СУВА КОЖА - 125 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • ЗАТЕГНУВАЊЕ
МАСЛО ОД ЛАВАНДА • МАСЛО ОД НАНЕ • ВОДА ОД ХАМАМЕЛИС
540 МКД
100 мл. = 432 МКД

Filter by:

Clear All
Min: 290 МКД Max: 1800 МКД
ден290 ден1800