Пребарување
Filters
Close

Креми и масла

Види како
Подреди по
Приказ по страна

BABY & KIDS / КРЕМА ЗА ТЕЛО - 250 мл.

СМИРУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
ПАМУК • ВИТАМИН Ф
910 МКД
100 мл. = 364 МКД

BABY & KIDS / МАСЛО ЗА НЕГА - 250 мл.

ЗАШТИТА • СМИРУВАЊЕ
МАСЛО ОД СЕМЕ ОД ПАМУК • МАСЛО ОД БАДЕМ
910 МКД
100 мл. = 364 МКД

LITTLE SIBERICA / MAGIC MITTENS ЗАШТИТНА КРЕМА ЗА РАЦЕ - 75 МЛ.

ЗАШТИТА • РЕГЕНЕРАЦИЈА
МАСЛО ОД ВОЛЧЈИ ТРН • ПЧЕЛИН ВОСОК • ШЕА ПУТЕР
300 МКД
100 мл. = 400 МКД

LITTLE SIBERICA / POLAR BABY БЕБЕШКИ БАЛСАМ ЗА УСНИ - 10 МЛ.

ОМЕКНУВАЊЕ • ХРАНЕЊЕ • ЗАШТИТА
ВОЛЧЈИ ТРН • ДИВА КАПИНА • МАСЛО ОД РИЦИНУС
295 МКД
100 мл. = 2950 МКД

LITTLE SIBERICA / POLAR BEAR БЕБЕШКА ЗАГРЕВАЧКА КРЕМА ЗА СТАПАЛА - 75 МЛ.

ЗАГРЕВАЊЕ • СМИРУВАЊЕ
МАСЛО ОД БОРОВИ ИГЛИ • МАСЛО ОД МАКАДАМИА • БОРОВО МАСЛО
375 МКД
100 мл. = 500 МКД

LITTLE SIBERICA / POLAR EXPLORER БЕБЕШКА ЗАШТИТНА КРЕМА ЗА ЛИЦЕ - 75 МЛ.

ЗАШТИТА • СМИРУВАЊЕ
МАСЛО ОД ШИШАРКА • НЕВЕН • МАСЛО ОД РИЦИНУС
350 МКД
100 мл. = 467 МКД

Filter by:

Clear All
Min: 295 МКД Max: 910 МКД
ден295 ден910