Пребарување
Filters
Close

Креми за стапала

Види како
Подреди по
Приказ по страна

#LOVEMYJOB / ОСВЕЖУВАЧКА КРЕМА ЗА УМОРНИ СТАПАЛА - 100 МЛ.

ОСВЕЖУВАЊЕ • ДЕЗОДОРАЦИЈА
ГИНСЕНГ • ЧАШКЕСТ ЛИШАЈ • КОКОСОВО МАСЛО
210 МКД
100 мл. = 210 МКД

ALOE VERA / КРЕМА ЗА СТАПАЛА ОД АЛОЕ ВЕРА - 100 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ
ШЕА ПУТЕР • АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД БАДЕМ • МАСЛИНОВО МАСЛО
410 МКД

BALM FOR YOUR ARM / ХИДРАТАНТНА КРЕМА ЗА ЛАКТИ И ПЕТИ - 100 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • РЕГЕНЕРАЦИЈА
ШЕА ПУТЕР • МАСЛО ОД ШИПИНКИ • КОКОСОВО МАСЛО
210 МКД
100 мл. = 210 МКД

DEODORANT / КРЕМА ЗА СТАПАЛА ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА - 75 МЛ.

ДЕЗОДОРАЦИЈА • ХИДРАТАЦИЈА
ШЕА ПУТЕР • ХИДРОЛИЗИРАН СКРОБ • ВОДА ОД НАНЕ • ВОДА ОД ЖАЛФИЈА
345 МКД
100 мл. = 460 МКД

IN ALOE WE TRUST / СУПЕРХИДРАТАНТЕН КРЕМ ГЕЛ ЗА СТАПАЛА - 100 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • РЕВИТАЛИЗАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • БАМБУС • ПЕПЕРМИНТ
210 МКД
100 мл. = 210 МКД

ORGANIC COCONUT / КРЕМА ЗА СТАПАЛА ОД КОКОС - 75 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ
МАСЛО ОД КОКОС • ПАМУК • БЕЛА КОМУНИГА
335 МКД
100 мл. = 447 МКД

Filter by:

Clear All
Min: 210 МКД Max: 410 МКД
ден210 ден410