Пребарување
Filters
Close

Чистачи

Види како
Подреди по
Приказ по страна

AGE-DEFYING / N49 ТОНИК ЗА ЛИЦЕ И ТЕЛО ЗА СИТЕ ВИДОВИ НА КОЖА - 125 МЛ.

ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
МАСЛО ОД АМАРАНТ • МАСЛО ОД КЕДАР • МАСЛО ОД ЛЕНЕНО СЕМЕ
15 EUR
100 мл. = 00 EUR

ALOE VERA / ГЕЛ ЗА ЛИЦЕ И ТЕЛО ОД АЛОЕ ВЕРА - 100 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • СМИРУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • ГЛИЦЕРИН • ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА
08 EUR

ALOE VERA / МИЦЕЛАРЕН ЛОСИОН ЗА ЛИЦЕ - 200 МЛ.

ПРОЧИСТУВАЊЕ • СМИРУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • БИЛНИ ЕКСТРАКТИ
21 EUR
100 мл. = 00 EUR

BALANCING / ТОНИК ЗА ЛИЦЕ ЗА НОРМАЛНА И МАСНА КОЖА - 200 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА
СЕМЕ ОД 'РЖ • МАСЛО ОД ЛАВАНДА • МАСЛО ОД АМАРАНТ
05 EUR
100 мл. = 00 EUR

BRIGHTENING / ПИЛИНГ ЗА ЛИЦЕ ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА - 75 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА
ЕКСТРАКТ ОД БРУСНИЦА • ЕКСТРАКТ ОД КРАСТАВИЦА • ЕКСТРАКТ ОД ВОЛЧЈИ ТРН
05 EUR
100 мл. = 00 EUR

DEEP CLEANSING / ПИЛИНГ ЗА ЛИЦЕ ЗА НОРМАЛНА И МАСНА КОЖА - 75 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА
ПРАВ ОД СЕМЕ ОД КАЈСИЈА • ЕКСТРАКТ ОД ЃУМБИР • ВОДА ОД ЖАЛФИЈА
05 EUR
100 мл. = 00 EUR

Filter by:

Clear All
Min: 04 EUR Max: 22 EUR
4 22