Пребарување
Filters
Close

Креми за раце

Види како
Подреди по
Приказ по страна

#girlsaresuchgirls / ХИДРАТАНТНА КРЕМА ЗА РАЦЕ - 100 МЛ.

ОМЕКНУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
МАСЛО ОД ЛИМОН • ЗЕЛЕН ЧАЈ • КОКОСОВО МАСЛО
210 МКД
100 мл. = 210 МКД

ALOE VERA / КРЕМА ЗА РАЦЕ ОД АЛОЕ ВЕРА - 75 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ХИДРАТАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД БАДЕМ • ШЕА ПУТЕР • МАСЛО ОД ЈОЈОБА
410 МКД
100 мл. = 547 МКД

BLACK ORCHID / КРЕМА ЗА РАЦЕ - 70 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ЗАШТИТА
ШЕА ПУТЕР • БЕЛ СЛЕЗ • УРЕА
480 МКД

COCONUT / КРЕМА ЗА РАЦЕ ОД КОКОС - 75 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • ХРАНЕЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД БАДЕМ • ШЕА ПУТЕР
410 МКД
100 мл. = 547 МКД

DELICIOUS TOUCH / КРЕМА ЗА РАЦЕ - 70 МЛ.

ЗАЈАКНУВАЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА
ОВОШНИ ЕКСТРАКТИ • ЛЕНЕНОВ ЕКСТРАКТ
575 МКД

GRAPE / КРЕМА ЗА РАЦЕ - 70 МЛ.

ЗАШТИТА • ОСВЕТЛУВАЊЕ
КРАСТАВИЦА • ЛИМЕТА • МАСЛО ОД СЕМЕ ОД ГРОЗЈЕ • МАСЛИНОВО МАСЛО
585 МКД
100 мл. = 836 МКД

Filter by:

Clear All
Min: 210 МКД Max: 585 МКД
ден210 ден585