Пребарување
Filters
Close

Гелови за туширање

Види како
Подреди по
Приказ по страна

ARGAN SHINE / ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ЗА СУВА И ОСЕТЛИВА КОЖА – 250 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ * СМИРУВАЊЕ * МАЗНЕЊЕ
АРГАНОВО МАСЛО * ЗЕЛЕН ЧАЈ * ГЛИЦЕРИН * БЕТАИН
800 МКД

BLOOM ESSENCE / Гел за туширање - 250 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ * СМИРУВАЊЕ * ЗАШТИТА
ЈАПОНСКА ЦРЕША / МАШКИ ТЕГАВЕЦ / ГИНКО БИЛОБА
820 МКД

Filter by:

Clear All
Min: 800 МКД Max: 820 МКД
ден800 ден820