Search
Filters
Close

PULPE DE VIE

View as
Sort by
Display per page

[IM]PERFECTION / #NOFILTER СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ СО ПРЕБИОТИК - 30 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА • СМИРУВАЊЕ
КРАСТАВИЦА • ГРЕЈПФРУТ • ПЕПЕРМИНТ • ЦИНК
1055 МКД
equates to 3517 МКД per 100 milliliter(s)

[IM]PERFECTION / AFTER DATE МИЦЕЛАРЕН ГЕЛ ЗА ЧИСТЕЊЕ ЛИЦЕ - 200 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • СМИРУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
КЛЕМЕНТИНА • РУЗМАРИН • АЛОЕ ВЕРА
710 МКД
equates to 355 МКД per 100 milliliter(s)

[IM]PERFECTION / PERFECT SELFIE ХИДРАТАНТНА КРЕМА ЗА ЛИЦЕ СО ПРЕБИОТИК - 40 МЛ.

СМИРУВАЊЕ • ЧИСТЕЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
КЛЕМЕНТИНА • ПЧЕНКАРЕН СКРОБ • КРАСТАВИЦА
885 МКД
equates to 2213 МКД per 100 milliliter(s)

[IM]PERFECTION / PIÑA TOMATA МАСКА ЗА ЛИЦЕ ПРОТИВ АКНИ И НЕЧИСТОТИИ – 20 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • МАТИРАЊЕ • МАЗНЕЊЕ
ДОМАТ • BIOECOLIA® • FUCOCERT®
360 МКД
equates to 1800 МКД per 100 milliliter(s)

ANTI-OXIDANT / CARESSE VELOUTÉE ХИДРАТАНТНА КРЕМА ЗА ЛИЦЕ – 40 МЛ.

ПРОТИВ-СТАРЕЕЊЕ • ЗАШТИТА • СМИРУВАЊЕ
ПРАСКА • КИВИ • FUCOCERT®
885 МКД
equates to 2213 МКД per 100 milliliter(s)

ANTI-OXIDANT / EMOUSTILLE-MOI ПЕНЛИВО МАСЛО ЗА ЛИЦЕ – 75 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ • ПРОТИВ-СТАРЕЕЊЕ
МАСЛО ОД СЛИВА • ВОДА ОД МАЛИНА • КОРЕН ОД РОТКВИЦА
710 МКД
equates to 947 МКД per 100 milliliter(s)

Filter by:

Clear All
Min: 350 МКД Max: 1055 МКД
ден350 ден1055