Search
Filters
Close

Шампони и купки

View as
Sort by
Display per page

BABY & KIDS / Шампон & Пенлива купка - 250 мл.

ЧИСТЕЊЕ • ЗАШТИТА
ЕКСТРАКТ ОД ПАМУК • БЕТАИН
910 МКД
equates to 364 МКД per 100 milliliter(s)

CALENDULA / ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ЗА ДЕЦА ОД НЕВЕН - 250 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
НЕВЕН • АЛОЕ ВЕРА • ГЛИЦЕРИН
450 МКД
equates to 180 МКД per 100 milliliter(s)

CALENDULA / ДЕТСКИ ШАМПОН ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОСА ОД НЕВЕН - 250 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
НЕВЕН • АЛОЕ ВЕРА • ЕКСТРАКТ ОД МАГНОЛИЈА
465 МКД
equates to 186 МКД per 100 milliliter(s)

LITTLE SIBERICA / NO TEARS БЕБЕШКИ ШАМПОН ЗА КОСА - 250 МЛ.

ЕЛАСТИЧНОСТ • ХИДРАТАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • КОРЕН ОД АНГЕЛИКА • СЛАДУНЕЦ
630 МКД
equates to 252 МКД per 100 milliliter(s)

LITTLE SIBERICA / БЕБЕШКА ПЕНА ЗА КАПЕЊЕ - 250 МЛ.

ОМЕКНУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
ВОДА ОД ЖАЛФИЈА • БЕЛ СЛЕЗ • СИБИРСКА ПОЛЕВИЦА
375 МКД
equates to 150 МКД per 100 milliliter(s)

LITTLE SIBERICA / БЕБЕШКИ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ - 250 МЛ.

СМИРУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
ХИДРОЛАТ ОД ЛИПОВ ЦВЕТ • КАНТАРИОН • БОРОВИ ИГЛИ
470 МКД
equates to 188 МКД per 100 milliliter(s)

Filter by:

Clear All
Min: 375 МКД Max: 910 МКД
ден375 ден910