Search
Filters
Close

Шампони

View as
Sort by
Display per page

ALOE VERA / ШАМПОН ЗА НОРМАЛНА КОСА ОД АЛОЕ ВЕРА - 1000 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • ПЧЕНКАРЕН ШЕЌЕР • ЛИМОНОВ БАЛСАМ • ЕКСТРАКТ ОД НАНЕ
1340 МКД
equates to 134 МКД per 100 milliliter(s)

ALOE VERA / ШАМПОН ПРОТИВ ПРВУТ ОД АЛОЕ ВЕРА - 250 МЛ.

ПРОТИВ ПРВУТ • ХИДРАТАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • ПЧЕНКАРЕН ШЕЌЕР • ЛИМОНОВ БАЛСАМ • ЕКСТРАКТ ОД НАНЕ
465 МКД
equates to 186 МКД per 100 milliliter(s)

ANTI-DANDRUFF / ОРГАНСКИ ШАМПОН ЗА КОСА ПРОТИВ ПРВУТ - 500 МЛ.

ПРОТИВ ПРВУТ • СМИРУВАЊЕ
ЕКСТРАКТ ОД КОЊСКА ДЕТЕЛИНА • ВОДА ОД КАМИЛИЦА • МАСЛИНОВО МАСЛО
770 МКД
equates to 154 МКД per 100 milliliter(s)

ANTI-HAIR-LOSS / ШАМПОН ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОСА - 500 МЛ.

ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ • ЗАЈАКНУВАЊЕ
МАСЛО ОД ЛАВАНДА • МАСЛИНОВО МАСЛО • МАСЛО ОД ЧАЈНО ДРВО
360 МКД
equates to 72 МКД per 100 milliliter(s)

ARGAN SHINE / ШАМПОН ЗА СУВА КОСА И ОСЕТЛИВА КОЖА – 250 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • СМИРУВАЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА
АРГАНОВО МАСЛО • HAIRSPA™ • ИНУЛИН
925 МКД
equates to 370 МКД per 100 milliliter(s)

BLOOM ESSENCE / ШАМПОН ЗА КОСА - 250 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • СМИРУВАЊЕ • ЗАШТИТА
Keresto re TM 2.0 • ЈАПОНСКА ЦРЕША • МАШКИ ТЕГАВЕЦ
1080 МКД
equates to 432 МКД per 100 milliliter(s)

Filter by:

Clear All
Min: 260 МКД Max: 1340 МКД
ден260 ден1340