Search
Filters
Close

Чистење на тоалет

View as
Sort by
Display per page

FRESH & PURE / ОРГАНСКИ СПРЕЈ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА САНИТАРИЈА ОД ЛИМОН - 500 МЛ.

ДЕЗИНФЕКЦИЈА • ЧИСТЕЊЕ
МАСЛО ОД ЛИМОН • ЛИМОН • ВОДА ОД АНЃЕЛИКА
370 МКД
equates to 74 МКД per 100 milliliter(s)

SIMPLE & CLEAN / ГЕЛ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ТОАЛЕТИ ОД МАСЛО ОД ШИШАРКА - 750 МЛ.

ДЕЗИНФЕКЦИЈА • ЧИСТЕЊЕ
МАСЛО ОД ШИШАРКА • БОРОВО МАСЛО • МАСЛО ОД РУЗМАРИН
385 МКД
equates to 51 МКД per 100 milliliter(s)

Filter by:

Clear All
Min: 370 МКД Max: 385 МКД
ден370 ден385