Search
Filters
Close

Чистење на подови и стакло

View as
Sort by
Display per page

CLEAN & AROMA / ОРГАНСКИ ГЕЛ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ПЛОЧКИ ОД ПОРТОКАЛ - 500 МЛ.

ДЕЗИНФЕКЦИЈА • ЧИСТЕЊЕ
МАСЛО ОД ПОРТОКАЛ • МАСЛО ОД РУЗМАРИН • МАСЛО ОД ЧАЈНО ДРВО
280 МКД
equates to 56 МКД per 100 milliliter(s)

CLEAN & AROMA / ОРГАНСКИ ГЕЛ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА СИТЕ ТИПОВИ НА ПОДОВИ ОД САНДАЛОВИНА - 500 МЛ.

ДЕЗИНФЕКЦИЈА • ЧИСТЕЊЕ
МАСЛО ОД САНДАЛОВИНА • ВОДА ОД ЖАЛФИЈА • МАСЛО ОД ЛАВАНДА
335 МКД
equates to 67 МКД per 100 milliliter(s)

CLEAN & CARE / ОРГАНСКИ ГЕЛ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ПАРКЕТИ ОД ПЧЕЛИН ВОСОК - 500 МЛ.

ДЕЗИНФЕКЦИЈА • ЧИСТЕЊЕ
ПЧЕЛИН ВОСОК • ВОДА ОД ЛИПОВ ЦВЕТ • МЕД
515 МКД
equates to 103 МКД per 100 milliliter(s)

CRYSTAL GLORY / ОРГАНСКИ СПРЕЈ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА СТАКЛА ОД ЛИМОН И ПОРТОКАЛ - 500 МЛ.

ДЕЗИНФЕКЦИЈА • ЧИСТЕЊЕ
ЛИМОН • ПОРТОКАЛ • ВОДА ОД СИНЧЕЦ
290 МКД
equates to 58 МКД per 100 milliliter(s)

Filter by:

Clear All
Min: 280 МКД Max: 515 МКД
ден280 ден515