Search
Filters
Close

Сапуни

View as
Sort by
Display per page

ALOE VERA / ГЛИЦЕРИНСКИ САПУН ОД АЛОЕ ВЕРА - 100 ГР.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • СЛАТКО МАСЛО ОД ПОРТОКАЛ
170 МКД
equates to 170 МКД per 100 gram(s)

ALOE VERA / ТЕЧЕН САПУН ЗА РАЦЕ ОД АЛОЕ ВЕРА - 380 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ХИДРАТАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • КОКОСОВ И ПЧЕНКАРЕН ШЕЌЕР • СОЛ
530 МКД
equates to 139 МКД per 100 milliliter(s)

GREEN MATCHA / ТЕЧЕН САПУН ЗА РАЦЕ ОД ЗЕЛЕН ЧАЈ (МАЧА) - 380 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ЗАШТИТА • ПРОТИВ ЗАГАДУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • ЗЕЛЕН ЧАЈ (МАЧА) • ЕКСТРАКТ ОД МИКРОАЛГИ
530 МКД
equates to 139 МКД per 100 milliliter(s)

NO PERFUME / АНТИАЛЕРГЕНСКИ ГЛИЦЕРИНСКИ САПУН - 100 ГР.

ХРАНЕЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
170 МКД
equates to 170 МКД per 100 gram(s)

ROSE / ГЛИЦЕРИНСКИ САПУН ОД РОЗА - 100 ГР.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ
МАСЛО ОД РОЗА • ЕКСТРАКТ ОД РОЗА • МАСЛО ОД БАДЕМ
170 МКД
equates to 170 МКД per 100 gram(s)

SOOTHING / ТЕЧЕН САПУН ЗА НОРМАЛНА И ОСЕТЛИВА КОЖА - 500 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
МАСЛО ОД ЛАВАНДА • КОЊСКА ДЕТЕЛИНА • ЕКСТРАКТ ОД ОФИКА
340 МКД
equates to 68 МКД per 100 milliliter(s)

Filter by:

Clear All
Min: 170 МКД Max: 530 МКД
ден170 ден530