Search
Filters
Close

Чистење на кујна и садови

View as
Sort by
Display per page

GREEN CLEAN ALOE / ОРГАНСКИ ДЕТЕРГЕНТ ЗА ЧИСТЕЊЕ САДОВИ ОД АЛОЕ ВЕРА - 500 МЛ.

ДЕЗИНФЕКЦИЈА • ЧИСТЕЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • ЧИЧОК • ГИНСЕНГ
400 МКД
equates to 80 МКД per 100 milliliter(s)

GREEN CLEAN LEMON / ОРГАНСКИ ДЕТЕРГЕНТ ЗА ЧИСТЕЊЕ САДОВИ ОД ЛИМОН - 500 МЛ.

ДЕЗИНФЕКЦИЈА • ЧИСТЕЊЕ
МАСЛО ОД ЛИМОН • АЛОЕ ВЕРА • ЧИЧОК
360 МКД
equates to 72 МКД per 100 milliliter(s)

GREEN CLEAN ORANGE / ОРГАНСКИ ДЕТЕРГЕНТ ЗА ЧИСТЕЊЕ САДОВИ ОД ПОРТОКАЛ - 500 МЛ.

ДЕЗИНФЕКЦИЈА • ЧИСТЕЊЕ
ПОРТОКАЛ • ВОДА ОД ЖАЛФИЈА • НЕВЕН
360 МКД
equates to 72 МКД per 100 milliliter(s)

REVOLUTION CLEAN / ОРГАНСКИ СПРЕЈ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА КУЈНИ ОД ЧАЈНО ДРВО - 500 МЛ.

ДЕЗИНФЕКЦИЈА • ЧИСТЕЊЕ
МАСЛО ОД ЧАЈНО ДРВО • ВОДА ОД АНЃЕЛИКА • ВОДА ОД СИНЧЕЦ
370 МКД
equates to 74 МКД per 100 milliliter(s)

Filter by:

Clear All
Min: 360 МКД Max: 400 МКД
ден360 ден400