Search
Filters
Close

Спреј регенератори

View as
Sort by
Display per page

CALENDULA / ДЕТСКИ СПРЕЈ РЕГЕНЕРАТОР ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОСА - 250 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ
НЕВЕН • АЛОЕ ВЕРА • ЕКСТРАКТ ОД МАГНОЛИЈА
475 МКД
equates to 190 МКД per 100 milliliter(s)