Search
Filters
Close

Креми, путери и балсами

View as
Sort by
Display per page

#corsetcream / МОДЕЛИРАЧКА КРЕМА ЗА ТЕНОК СТРУК - 100 МЛ.

ДЕФИНИРАЊЕ • НАМАЛУВАЊЕ НА ВОЛУМЕН
ПЧЕЛИН ВОСОК • ЦВЕТ ОД ПОРТОКАЛ • КОКОСОВО МАСЛО
210 МКД
equates to 210 МКД per 100 milliliter(s)

ARGAN SHINE / ПУТЕР ЗА ТЕЛО ЗА СУВА И ОСЕТЛИВА КОЖА – 150 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • МАЗНЕЊЕ • СМИРУВАЊЕ
АРГАНОВО МАСЛО • ШЕА ПУТЕР • ЗЕЛЕН ЧАЈ
1045 МКД
equates to 697 МКД per 100 milliliter(s)

BLACK ORCHID / Балсам за тело од шеа путер црна орхидеа - 100 МЛ.

НАВЛАЖНУВАЊЕ • ОБНОВУВАЊЕ
МАСЛО ОД АВОКАДО • МАСЛО ОД СЕМЕ ОД ГРОЗЈЕ
СОДРЖИ ПОВЕЌЕ ОД 55% ЧИСТ ШЕА ПУТЕР ВО СОСТАВОТ
655 МКД

BLACK ORCHID / Балсам за тело од шеа путер црна орхидеа - 200 МЛ.

НАВЛАЖНУВАЊЕ • ОБНОВУВАЊЕ
МАСЛО ОД АВОКАДО • МАСЛО ОД СЕМЕ ОД ГРОЗЈЕ
СОДРЖИ ПОВЕЌЕ ОД 55% ЧИСТ ШЕА ПУТЕР ВО СОСТАВОТ
1180 МКД
equates to 590 МКД per 100 milliliter(s)

BLOOM ESSENCE / КАДИФЕН ПУТЕР ЗА ТЕЛО - 200 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • СМИРУВАЊЕ • РЕВИТАЛИЗАЦИЈА
ЈАПОНСКА ЦРЕША • SEPICALM VG • ОМЕГА-3, 6, 7, 9
1140 МКД
equates to 570 МКД per 100 milliliter(s)

COFFEE / ПУТЕР ЗА ТЕЛО - 200 МЛ.

ЗАТЕГНУВАЊЕ • ИЗМАЗНУВАЊЕ
ШЕА ПУТЕР • КАФЕ • АЛГИ • ВИТАМИН Е
1405 МКД
equates to 703 МКД per 100 milliliter(s)

Filter by:

Clear All
Min: 210 МКД Max: 1510 МКД
ден210 ден1510