Search
Filters
Close

Масла и серуми

View as
Sort by
Display per page

COFFEE / СЕРУМ ЗА ТЕЛО - 100 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • ЗАТЕГНУВАЊЕ
КАФЕ • КОФЕИН • ГУАРАНА • АЛГИ
1330 МКД

Eternal Gold / ИЛУМИНИРАЧКО МАСЛО ЗА ТЕЛО - 100 МЛ.

ЗАЈАКНУВАЊЕ • ЗАТЕГНУВАЊЕ
МАСЛО ОД ЈОЈОБА • МАСЛО ОД СЕМЕ ОД ГРОЗЈЕ • СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО
1490 МКД

Eternal Gold / ХРАНЛИВО МАСЛО ЗА ТЕЛО - 100 МЛ.

ЗАЈАКНУВАЊЕ • ЗАТЕГНУВАЊЕ
АРГАНОВО МАСЛО • МАСЛО ОД АВОКАДО • МАСЛО ОД ЈОЈОБА
1490 МКД

GOAT MILK & LYCHEE / СЕРУМ ЗА ТЕЛО - 100 МЛ.

ХИДРИРАЊЕ • СМИРУВАЊЕ
ИРИКАЛМИН • КОЗЈО МЛЕКО • БИСЕРИ
1330 МКД

GRAPE / СЕРУМ ЗА ТЕЛО - 100 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • ЗАШТИТА
ГРОЗЈЕ • МАСЛИНКИ • РУЗМАРИН
1330 МКД

GREEN MATCHA / АНТИЦЕЛУЛИТНО МАСЛО ОД ЗЕЛЕН ЧАЈ (МАЧА) - 100 МЛ.

АНТИ-ЦЕЛУЛИТ • ПРОТИВ ЗАГАДУВАЊЕ
МАСЛИНОВО МАСЛО • БАДЕМОВО МАСЛО • ЕКСТРАКТ ОД ЧИЛИ
700 МКД

Filter by:

Clear All
Min: 600 МКД Max: 1490 МКД
ден600 ден1490