Search
Filters
Close

Пилинзи

View as
Sort by
Display per page

ALOE VERA / ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО ОД АЛОЕ ВЕРА - 150 МЛ.

ОМЕКНУВАЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА
ГЛИЦЕРИН • МАСЛИНОВО МАСЛО • МАСЛО ОД БАДЕМ
510 МКД
equates to 340 МКД per 100 milliliter(s)

BOTANIC GARDEN / ОРХИДЕА И КУРАКАО ШЕЌЕРЕН ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО - 200 МЛ.

ПОДМЛАДУВАЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ • ХАРМОНИЗИРАЊЕ
ОРХИДЕА • МАСЛО ОД СОЈА • ШЕА ПУТЕР • ВИТАМИНИ Ц и Е
1860 МКД
equates to 930 МКД per 100 milliliter(s)

COCONUT / ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО ОД КОКОС - 150 МЛ.

ОМЕКНУВАЊЕ • ЗАЈАКНУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД БАДЕМ • ШЕА ПУТЕР
510 МКД
equates to 340 МКД per 100 milliliter(s)

COFFEE / ШЕЌЕРЕН ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО - 200 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
МАСЛО ОД СОЈА • ШЕА ПУТЕР • КАФЕ
1405 МКД
equates to 703 МКД per 100 milliliter(s)

DEEP CLEANSING / ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО ЗА НОРМАЛНА КОЖА - 500 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ЗАТЕГНУВАЊЕ
ВОДА ОД ЖАЛФИЈА • МАСЛО ОД ЛАВАНДА • ШЕА ПУТЕР
825 МКД
equates to 165 МКД per 100 milliliter(s)

FIRMING / АНТИЦЕЛУЛИТЕН ПИЛИНГ ЗА ЗАТЕГНУВАЊЕ ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА - 500 МЛ.

АНТИ-ЦЕЛУЛИТ • ЗАТЕГНУВАЊЕ
БЕЛА (КАОЛИН) ГЛИНА • МАСЛИНОВО МАСЛО • МАСЛО ОД ЦИМЕТ
980 МКД
equates to 196 МКД per 100 milliliter(s)

Filter by:

Clear All
Min: 235 МКД Max: 1860 МКД
ден235 ден1860