Search
Filters
Close

Природна козметика

View as
Sort by
Display per page

ALOE VERA / КРЕМА ЗА ЛИЦЕ - 50 МЛ.

СМИРУВАЊЕ * ХИДРАТАЦИЈА * ЗАШТИТА
АЛОЕ ВЕРА * МАСЛО ОД МАКАДАМИА * ВИТАМИН Е
26 EUR

ALOE VERA / МИЦЕЛАРЕН ЛОСИОН ЗА ЛИЦЕ - 200 МЛ.

ПРОЧИСТУВАЊЕ * СМИРУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА * БИЛНИ ЕКСТРАКТИ
21 EUR

ARGAN SHINE / ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ЗА СУВА И ОСЕТЛИВА КОЖА – 250 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ * СМИРУВАЊЕ * МАЗНЕЊЕ
АРГАНОВО МАСЛО * ЗЕЛЕН ЧАЈ * ГЛИЦЕРИН * БЕТАИН
13 EUR

ARGAN SHINE / ПУТЕР ЗА ТЕЛО ЗА СУВА И ОСЕТЛИВА КОЖА – 150 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА * МАЗНЕЊЕ * СМИРУВАЊЕ
АРГАНОВО МАСЛО * ШЕА ПУТЕР * ЗЕЛЕН ЧАЈ
17 EUR

ARGAN SHINE / ШАМПОН ЗА СУВА КОСА И ОСЕТЛИВА КОЖА – 250 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ * СМИРУВАЊЕ * РЕГЕНЕРАЦИЈА
АРГАНОВО МАСЛО * HAIRSPA™ * ИНУЛИН
15 EUR

BABY & KIDS / КРЕМА ЗА ТЕЛО - 250 мл.

СМИРУВАЊЕ * ХИДРАТАЦИЈА
ПАМУК * ВИТАМИН Ф
15 EUR

Filter by:

Clear All
Min: 00 EUR Max: 32 EUR
0 32