Search
Filters
Close

Нега за капење

View as
Sort by
Display per page

MEN / ШАМПОН И КУПКА ЗА МАЖИ ОД БАОБАБ - 150 МЛ.

СМИРУВАЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА • ХРАНЕЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • ЕКСТРАКТ ОД БАОБАБ • ЕКСТРАКТ ОД СЛАДУНЕЦ
330 МКД
equates to 220 МКД per 100 milliliter(s)

POUR HOMME / ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ - 250 мл.

ЧИСТЕЊЕ • ОСВЕЖУВАЊЕ
РУЗМАРИН • СВИЛА • ГЛИЦЕРИН
745 МКД

POUR HOMME / ШАМПОН ЗА КОСА - 250 мл.

ЧИСТЕЊЕ • НОРМАЛИЗИРАЊЕ
REGU®-SEB • ЦЕРАМИД • СВИЛА
1060 МКД
equates to 424 МКД per 100 milliliter(s)

Filter by:

Clear All
Min: 330 МКД Max: 1060 МКД
ден330 ден1060