Search
Filters
Close

Нега за тело

View as
Sort by
Display per page

ARGAN SHINE / ПУТЕР ЗА ТЕЛО ЗА СУВА И ОСЕТЛИВА КОЖА – 150 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА * МАЗНЕЊЕ * СМИРУВАЊЕ
АРГАНОВО МАСЛО * ШЕА ПУТЕР * ЗЕЛЕН ЧАЈ
1045 МКД

BLACK ORCHID / Балсам за тело од шеа путер - 100 МЛ.

НАВЛАЖНУВАЊЕ * ОБНОВУВАЊЕ
МАСЛО ОД АВОКАДО * МАСЛО ОД СЕМЕ ОД ГРОЗЈЕ
655 МКД

BLACK ORCHID / Балсам за тело од шеа путер - 200 МЛ.

НАВЛАЖНУВАЊЕ * ОБНОВУВАЊЕ
МАСЛО ОД АВОКАДО * МАСЛО ОД СЕМЕ ОД ГРОЗЈЕ
1180 МКД

BLOOM ESSENCE / КАДИФЕН ПУТЕР ЗА ТЕЛО - 200 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА * СМИРУВАЊЕ * РЕВИТАЛИЗАЦИЈА
ЈАПОНСКА ЦРЕША / SEPICALM VG / ОМЕГА-3, 6, 7, 9
1140 МКД

BOTANIC GARDEN / ОРХИДЕА И КУРАКАО КАДИФЕН ЛОСИОН ЗА ТЕЛО - 250 МЛ.

ПОДМЛАДУВАЊЕ * ОМЕКНУВАЊЕ * ХАРМОНИЗИРАЊЕ
ОРХИДЕА * ГЛИЦЕРИН * ВИТАМИН Ц, Д и Е
1800 МКД

BOTANIC GARDEN / ОРХИДЕА И КУРАКАО ШЕЌЕРЕН ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО - 200 МЛ.

ПОДМЛАДУВАЊЕ * ОМЕКНУВАЊЕ * ХАРМОНИЗИРАЊЕ
ОРХИДЕА * МАСЛО ОД СОЈА * ШЕА ПУТЕР * ВИТАМИНИ Ц и Е
1860 МКД

Filter by:

Clear All
Min: 585 МКД Max: 1860 МКД
ден585 ден1860