Search
Filters
Close

Нега за раце и стапала

View as
Sort by
Display per page

REPAIRING / КРЕМА ЗА РАЦЕ ЗА СУВА КОЖА - 75 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ХИДРАТАЦИЈА
МАСЛО ОД ВОЛЧЈИ ТРН • ВОДА ОД КАМИЛИЦА • ШЕА ПУТЕР
04 EUR
equates to 00 EUR per 100 milliliter(s)

ROSE / ГЛИЦЕРИНСКИ САПУН ОД РОЗА - 100 ГР.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ
МАСЛО ОД РОЗА • ЕКСТРАКТ ОД РОЗА • МАСЛО ОД БАДЕМ
03 EUR
equates to 00 EUR per 100 gram(s)

SOOTHING / ТЕЧЕН САПУН ЗА НОРМАЛНА И ОСЕТЛИВА КОЖА - 500 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
МАСЛО ОД ЛАВАНДА • КОЊСКА ДЕТЕЛИНА • ЕКСТРАКТ ОД ОФИКА
06 EUR
equates to 00 EUR per 100 milliliter(s)

TEENY-WEENY CLOUDBERRY / ВИТАМИНСКА КРЕМА ЗА РАЦЕ - 100 МЛ.

ОМЕКНУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
ДИВА КАПИНА • АСАИ • БРУСНИЦА
03 EUR
equates to 00 EUR per 100 milliliter(s)

THE PINE IS MINE / ХИДРАТАНТНА КРЕМА ЗА РАЦЕ - 100 МЛ.

ПОДМЛАДУВАЊЕ • АНТИСЕПТИЧКО ДЕЈСТВО
МАСЛО ОД ШИШАРКА • СМРЕКА • БОРОВИ ИГЛИ
03 EUR
equates to 00 EUR per 100 milliliter(s)

Filter by:

Clear All
Min: 02 EUR Max: 10 EUR
2 10