Search
Filters
Close

Нега за раце и стапала

View as
Sort by
Display per page

GREEN MATCHA / КРЕМА ЗА РАЦЕ ОД ЗЕЛЕН ЧАЈ (МАЧА) - 75 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • ПРОТИВ ЗАГАДУВАЊЕ
ШЕА ПУТЕР • МАСЛО ОД БАДЕМ • ЕКСТРАКТ ОД МИКРОАЛГИ
07 EUR

GREEN MATCHA / ТЕЧЕН САПУН ЗА РАЦЕ ОД ЗЕЛЕН ЧАЈ (МАЧА) - 380 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ЗАШТИТА • ПРОТИВ ЗАГАДУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • ЗЕЛЕН ЧАЈ (МАЧА) • ЕКСТРАКТ ОД МИКРОАЛГИ
09 EUR
equates to 00 EUR per 100 milliliter(s)

IN ALOE WE TRUST / СУПЕРХИДРАТАНТЕН КРЕМ ГЕЛ ЗА СТАПАЛА - 100 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • РЕВИТАЛИЗАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • БАМБУС • ПЕПЕРМИНТ
03 EUR
equates to 00 EUR per 100 milliliter(s)

NO PERFUME / АНТИАЛЕРГЕНСКИ ГЛИЦЕРИНСКИ САПУН - 100 ГР.

ХРАНЕЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
03 EUR
equates to 00 EUR per 100 gram(s)

NORDIC BIRCH / КРЕМА ЗА РАЦЕ ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА ОД СКАНДИНАВСКА БРЕЗА - 75 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • ЗАШТИТА
АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД ЈОЈОБА • ШЕА ПУТЕР
07 EUR
equates to 00 EUR per 100 milliliter(s)

ORGANIC BAOBAB / КРЕМА ЗА РАЦЕ ОД БАОБАБ - 75 МЛ.

ХРАНЕЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
МАСЛО ОД БАОБАБ • МАСЛО ОД КАКАО • БЕЛА КОМУНИГА
05 EUR
equates to 00 EUR per 100 milliliter(s)

Filter by:

Clear All
Min: 02 EUR Max: 10 EUR
2 10