Search
Filters
Close

Нега за раце и стапала

View as
Sort by
Display per page

BALM FOR YOUR ARM / ХИДРАТАНТНА КРЕМА ЗА ЛАКТИ И ПЕТИ - 100 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • РЕГЕНЕРАЦИЈА
ШЕА ПУТЕР • МАСЛО ОД ШИПИНКИ • КОКОСОВО МАСЛО
03 EUR
equates to 00 EUR per 100 milliliter(s)

BLACK ORCHID / КРЕМА ЗА РАЦЕ - 70 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ЗАШТИТА
ШЕА ПУТЕР • БЕЛ СЛЕЗ • УРЕА
08 EUR

COCONUT / КРЕМА ЗА РАЦЕ ОД КОКОС - 75 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • ХРАНЕЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД БАДЕМ • ШЕА ПУТЕР
07 EUR
equates to 00 EUR per 100 milliliter(s)

DELICIOUS TOUCH / КРЕМА ЗА РАЦЕ - 70 МЛ.

ЗАЈАКНУВАЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА
ОВОШНИ ЕКСТРАКТИ • ЛЕНЕНОВ ЕКСТРАКТ
09 EUR

DEODORANT / КРЕМА ЗА СТАПАЛА ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА - 75 МЛ.

ДЕЗОДОРАЦИЈА • ХИДРАТАЦИЈА
ШЕА ПУТЕР • ХИДРОЛИЗИРАН СКРОБ • ВОДА ОД НАНЕ • ВОДА ОД ЖАЛФИЈА
06 EUR
equates to 00 EUR per 100 milliliter(s)

GRAPE / КРЕМА ЗА РАЦЕ - 70 МЛ.

ЗАШТИТА • ОСВЕТЛУВАЊЕ
КРАСТАВИЦА • ЛИМЕТА • МАСЛО ОД СЕМЕ ОД ГРОЗЈЕ • МАСЛИНОВО МАСЛО
10 EUR
equates to 00 EUR per 100 milliliter(s)

Filter by:

Clear All
Min: 02 EUR Max: 10 EUR
2 10