Search
Filters
Close

Нега за мажи

View as
Sort by
Display per page

POUR HOMME / БАЛСАМ ЗА ПОСЛЕ БРИЧЕЊЕ - 70 мл.

СМИРУВАЊЕ * ЗАШТИТА
ИРИКАЛМИН® * ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА * ПАНТЕНОЛ
620 МКД

POUR HOMME / ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ - 250 мл.

ЧИСТЕЊЕ * ОСВЕЖУВАЊЕ
РУЗМАРИН * СВИЛА * ГЛИЦЕРИН
745 МКД

POUR HOMME / САПУН ЗА БРИЧЕЊЕ - 150 МЛ.

ОМЕКНУВАЊЕ НА ВЛАКНАТА * ЗАШТИТА
АЛОЕ ВЕРА * ГЛИЦЕРИН
1000 МКД

POUR HOMME / ШАМПОН ЗА КОСА - 250 мл.

ЧИСТЕЊЕ * НОРМАЛИЗИРАЊЕ
REGU®-SEB * ЦЕРАМИД * СВИЛА
1060 МКД

Filter by:

Clear All
Min: 620 МКД Max: 1060 МКД
ден620 ден1060