Search
Filters
Close

Нега за коса

View as
Sort by
Display per page

ALOE VERA / РЕГЕНЕРАТОР ЗА КОСА ОД АЛОЕ ВЕРА - 180 МЛ.

Органски регенератор за коса од алое вера.
08 EUR

ALOE VERA / СПРЕЈ РЕГЕНЕРАТОР ЗА КОСА ОД АЛОЕ ВЕРА - 250 МЛ.

Органски спреј регенератор за коса од алое вера.
08 EUR

ALOE VERA / ШАМПОН ЗА КОСА ОД АЛОЕ ВЕРА - 250 МЛ.

Органски шампон против првут од алое вера.
08 EUR

ARGAN SHINE / МАСКА ЗА СУВА КОСА И ОСЕТЛИВА КОЖА – 150 МЛ.

ОБНОВА • ЗАЈАКНУВАЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА
HAIRSPA™ • АРГАНОВО МАСЛО • МАСЛО ОД ПАМУК
15 EUR

BABY ALL-OVER WASH / ШАМПОН И КУПКА ЗА БЕБИЊА - 250 МЛ.

Органски шампон и купка за бебиња.
08 EUR

BROWN SUGAR / ШАМПОН ЗА КОСА ОД КАФЕАВ ШЕЌЕР - 250 МЛ.

Органски шампон за сув скалп од кафеав шеќер.
08 EUR