Search
Filters
Close

Нега за коса

View as
Sort by
Display per page

ARGAN SHINE / ШАМПОН ЗА СУВА КОСА И ОСЕТЛИВА КОЖА – 250 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ * СМИРУВАЊЕ * РЕГЕНЕРАЦИЈА
АРГАНОВО МАСЛО * HAIRSPA™ * ИНУЛИН
925 МКД

BLOOM ESSENCE / РЕГЕНЕРАТОР ЗА КОСА СО КЕРАТИН - 200 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА * ОМЕКНУВАЊЕ * ЗАШТИТА
Keresto re TM 2.0 / ЈАПОНСКА ЦРЕША / МАШКИ ТЕГАВЕЦ / СВИЛА
1130 МКД

BLOOM ESSENCE / ШАМПОН ЗА КОСА - 250 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ * СМИРУВАЊЕ * ЗАШТИТА
Keresto re TM 2.0 / ЈАПОНСКА ЦРЕША / МАШКИ ТЕГАВЕЦ
1080 МКД

ARGAN SHINE / МАСКА ЗА СУВА КОСА И ОСЕТЛИВА КОЖА – 150 МЛ.

ОБНОВА * ЗАЈАКНУВАЊЕ * РЕГЕНЕРАЦИЈА
HAIRSPA™ * АРГАНОВО МАСЛО * МАСЛО ОД ПАМУК
925 МКД

Filter by:

Clear All
Min: 925 МКД Max: 1130 МКД
ден925 ден1130