Search
Filters
Close

Нега за деца и бебиња

View as
Sort by
Display per page

BABY & KIDS / КРЕМА ЗА ТЕЛО - 250 мл.

СМИРУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
ПАМУК • ВИТАМИН Ф
15 EUR
equates to 00 EUR per 100 milliliter(s)

BABY & KIDS / МАСЛО ЗА НЕГА - 250 мл.

ЗАШТИТА • СМИРУВАЊЕ
МАСЛО ОД СЕМЕ ОД ПАМУК • МАСЛО ОД БАДЕМ
15 EUR
equates to 00 EUR per 100 milliliter(s)

BABY & KIDS / Шампон & Пенлива купка - 250 мл.

ЧИСТЕЊЕ • ЗАШТИТА
ЕКСТРАКТ ОД ПАМУК • БЕТАИН
15 EUR
equates to 00 EUR per 100 milliliter(s)

BABY ALL-OVER WASH / АНТИАЛЕРГЕНСКИ ШАМПОН И КУПКА ЗА БЕБИЊА - 250 МЛ.

ХРАНЕЊЕ • ЧИСТЕЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • КОКОСОВ ШЕЌЕР • ПЧЕНКАРЕН ШЕЌЕР
08 EUR
equates to 00 EUR per 100 milliliter(s)

BABY BODY LOTION / АНТИАЛЕРГЕНСКИ ЛОСИОН ЗА ТЕЛО ЗА БЕБИЊА - 250 МЛ.

ЗАШТИТА • ХИДРАТАЦИЈА
БАДЕМОВО МАСЛО • ШЕА ПУТЕР • МАСЛО ОД ЈОЈОБА
10 EUR
equates to 00 EUR per 100 milliliter(s)

BABY ZINC CREAM / АНТИАЛЕРГЕНСКА КРЕМА ЗА БЕБИЊА - 75 МЛ.

СМИРУВАЊЕ • ЗАШТИТА
ЦИНК ОКСИД • МАСЛИНОВО МАСЛО • АЛОЕ ВЕРА • ШЕА ПУТЕР
10 EUR
equates to 00 EUR per 100 milliliter(s)

Filter by:

Clear All
Min: 04 EUR Max: 15 EUR
4 15