Search
Filters
Close

Маски и серуми

View as
Sort by
Display per page

[IM]PERFECTION / #NOFILTER СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ СО ПРЕБИОТИК - 30 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА • СМИРУВАЊЕ
КРАСТАВИЦА • ГРЕЈПФРУТ • ПЕПЕРМИНТ • ЦИНК
1055 МКД
equates to 3517 МКД per 100 milliliter(s)

[IM]PERFECTION / PIÑA TOMATA МАСКА ЗА ЛИЦЕ ПРОТИВ АКНИ И НЕЧИСТОТИИ – 20 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • МАТИРАЊЕ • МАЗНЕЊЕ
ДОМАТ • BIOECOLIA® • FUCOCERT®
360 МКД
equates to 1800 МКД per 100 milliliter(s)

ANTI-OXIDANT / SEX ON THE PEACH МАСКА ЗА ЛИЦЕ ЗА УМОРНА КОЖА – 20 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ХИДРАТАЦИЈА • ЗАШТИТА
ПРАСКА • ПУПКИ ОД БУКА • FUCOCERT®
360 МКД
equates to 1800 МКД per 100 milliliter(s)

COOLING / МАСКА ЧИСТЕЊЕ НА ПОРИ ЗА НОРМАЛНА И МАСНА КОЖА - 75 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
БЕЛА (КАОЛИН) ГЛИНА • ШЕА ПУТЕР • МАСЛО ОД РУЗМАРИН
265 МКД
equates to 353 МКД per 100 milliliter(s)

DETOX / MOJI’DETOX МАСКА ЗА ЛИЦЕ ПРОТИВ ЗАГАДУВАЊЕ – 20 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ДЕТОКСИФИКАЦИЈА • ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ
ДИЊА • ДИВ МОРКОВ • FUCOCERT®
350 МКД
equates to 1750 МКД per 100 milliliter(s)

FIRST WRINKLES / CLIN D’OEIL МАСКА ЗА ОКОЛУ ОЧИ ПРОТИВ ПРВИ БРЧКИ – 15 МЛ.

ПРОТИВ-СТАРЕЕЊЕ • РЕВИТАЛИЗАЦИЈА • ЕЛАСТИЧНОСТ
КИВИ • ОПУНТИЈА • МАСЛО ОД СЛИВА
1055 МКД
equates to 7033 МКД per 100 milliliter(s)

Filter by:

Clear All
Min: 210 МКД Max: 1190 МКД
ден210 ден1190