Search
Filters
Close

Маски и регенератори

View as
Sort by
Display per page

ALOE VERA / РЕГЕНЕРАТОР ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОСА ОД АЛОЕ ВЕРА - 180 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • ГЛИЦЕРИН • МАСЛО ОД ЛИМОНОВА ТРЕВА
475 МКД
equates to 264 МКД per 100 milliliter(s)

ANTI-DANDRUFF / ОРГАНСКИ РЕГЕНЕРАТОР ЗА КОСА ПРОТИВ ПРВУТ - 500 МЛ.

ПРОТИВ ПРВУТ • СМИРУВАЊЕ
ЕКСТРАКТ ОД КОЊСКА ДЕТЕЛИНА • ВОДА ОД КАМИЛИЦА • МАСЛИНОВО МАСЛО
335 МКД
equates to 67 МКД per 100 milliliter(s)

ANTI-HAIR-LOSS / РЕГЕНЕРАТОР ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОСА - 500 МЛ.

ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ • ЗАЈАКНУВАЊЕ
МАСЛО ОД ЛАВАНДА • МАСЛИНОВО МАСЛО • МАСЛО ОД ЧАЈНО ДРВО
320 МКД
equates to 64 МКД per 100 milliliter(s)

ARGAN SHINE / МАСКА ЗА СУВА КОСА И ОСЕТЛИВА КОЖА – 150 МЛ.

ОБНОВА • ЗАЈАКНУВАЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА
HAIRSPA™ • АРГАНОВО МАСЛО • МАСЛО ОД ПАМУК
925 МКД
equates to 617 МКД per 100 milliliter(s)

BLOOM ESSENCE / РЕГЕНЕРАТОР ЗА КОСА СО КЕРАТИН - 200 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ • ЗАШТИТА
Keresto re TM 2.0 • ЈАПОНСКА ЦРЕША • МАШКИ ТЕГАВЕЦ • СВИЛА
1130 МКД
equates to 565 МКД per 100 milliliter(s)

CAMOMILE / РЕГЕНЕРАТОР ЗА ПРИРОДНО РУСА КОСА ОД КАМИЛИЦА - 180 МЛ.

СЈАЈНОСТ • ОМЕКНУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • ЕКСТРАКТ ОД КАМИЛИЦА • МАСЛО ОД КАМИЛИЦА
475 МКД
equates to 264 МКД per 100 milliliter(s)

Filter by:

Clear All
Min: 260 МКД Max: 1130 МКД
ден260 ден1130