Search
Filters
Close

Лосиони, тоници и млека

View as
Sort by
Display per page

AGE-DEFYING / N49 ТОНИК ЗА ЛИЦЕ И ТЕЛО ЗА СИТЕ ВИДОВИ НА КОЖА - 125 МЛ.

ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
МАСЛО ОД АМАРАНТ • МАСЛО ОД КЕДАР • МАСЛО ОД ЛЕНЕНО СЕМЕ
895 МКД
equates to 716 МКД per 100 milliliter(s)

ALOE VERA / ЛОСИОН ЗА ТЕЛО ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА ОД АЛОЕ ВЕРА - 245 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • ХИДРАТАЦИЈА
ШЕА ПУТЕР • МАСЛИНОВО МАСЛО • АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО СЕМКА ОД ПРАСКА
640 МКД
equates to 261 МКД per 100 milliliter(s)

BOTANIC GARDEN / ОРХИДЕА И КУРАКАО КАДИФЕН ЛОСИОН ЗА ТЕЛО - 250 МЛ.

ПОДМЛАДУВАЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ • ХАРМОНИЗИРАЊЕ
ОРХИДЕА • ГЛИЦЕРИН • ВИТАМИН Ц, Д и Е
1800 МКД
equates to 720 МКД per 100 milliliter(s)

CHILL-OUT ZONE / МЛЕКО ЗА ТЕЛО - 260 МЛ.

ОСВЕЖУВАЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
ЛИМЕТА • МАСЛО ОД ЛИМОНОВА ТРЕВА • КОКОСОВО МАСЛО
290 МКД
equates to 112 МКД per 100 milliliter(s)

COCONUT / ЛОСИОН ЗА ТЕЛО ЗА НОРМАЛНА КОЖА ОД КОКОС - 245 МЛ.

ХРАНЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
МАСЛИНОВО МАСЛО • ШЕА ПУТЕР • АЛОЕ ВЕРА
640 МКД
equates to 261 МКД per 100 milliliter(s)

DEEP HYDRATING / N54 ТОНИК ЗА ЛИЦЕ И ТЕЛО ЗА НОРМАЛНА, ОСЕТЛИВА И СУВА КОЖА - 125 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • ЗАТЕГНУВАЊЕ
МАСЛО ОД ЛАВАНДА • МАСЛО ОД НАНЕ • ВОДА ОД ХАМАМЕЛИС
540 МКД
equates to 432 МКД per 100 milliliter(s)

Filter by:

Clear All
Min: 290 МКД Max: 1800 МКД
ден290 ден1800