Search
Filters
Close

Креми и масла

View as
Sort by
Display per page

BABY & KIDS / КРЕМА ЗА ТЕЛО - 250 мл.

СМИРУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
ПАМУК • ВИТАМИН Ф
910 МКД
equates to 364 МКД per 100 milliliter(s)

BABY & KIDS / МАСЛО ЗА НЕГА - 250 мл.

ЗАШТИТА • СМИРУВАЊЕ
МАСЛО ОД СЕМЕ ОД ПАМУК • МАСЛО ОД БАДЕМ
910 МКД
equates to 364 МКД per 100 milliliter(s)

LITTLE SIBERICA / POLAR BABY БЕБЕШКИ БАЛСАМ ЗА УСНИ - 10 МЛ.

ОМЕКНУВАЊЕ • ХРАНЕЊЕ • ЗАШТИТА
ВОЛЧЈИ ТРН • ДИВА КАПИНА • МАСЛО ОД РИЦИНУС
295 МКД
equates to 2950 МКД per 100 milliliter(s)

LITTLE SIBERICA / БЕБЕШКА КРЕМА СО ЦИНК ОКСИД ЗА СЕКОЈДНЕВНА НЕГА - 75 МЛ.

СМИРУВАЊЕ • АНТИВОСПАЛИТЕЛНО ДЕЈСТВО
ЦИНК ОКСИД • КАМИЛИЦА • ЏУНЏУЛЕ
355 МКД
equates to 473 МКД per 100 milliliter(s)

LITTLE SIBERICA / БЕБЕШКО МАСЛО ЗА МАСАЖА - 200 МЛ.

ХРАНЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
МАСЛО ОД НОЌНИЧЕ • МАСЛО ОД ШИПИНКА • МАСЛО ОД СИБИРСКИ БОР
700 МКД
equates to 350 МКД per 100 milliliter(s)

LITTLE SIBERICA / КРЕМА ЗА ПЕЛЕНСКА РЕГИЈА СО ЦИНК ОКСИД - 75 МЛ.

ОМЕКНУВАЊЕ • АНТИВОСПАЛИТЕЛНО ДЕЈСТВО
ЦИНК ОКСИД • БЕЛ СЛЕЗ • АЈДУЧКА ТРЕВА
370 МКД
equates to 493 МКД per 100 milliliter(s)

Filter by:

Clear All
Min: 295 МКД Max: 910 МКД
ден295 ден910