Search
Filters
Close

Креми

View as
Sort by
Display per page

AGE-DEFYING / КРЕМА ЗА ЛИЦЕ ЗА ХИДРАТАЦИЈА НА ЗРЕЛА КОЖА - 50 МЛ.

ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА
ЕКСТРАКТ ОД МАЛИНА • МАСЛО ОД ЛАВАНДА • МАСЛО ОД НАНЕ
360 МКД
equates to 720 МКД per 100 milliliter(s)

ALOE VERA / КРЕМА ЗА ЛИЦЕ - 50 МЛ.

СМИРУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА • ЗАШТИТА
АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД МАКАДАМИА • ВИТАМИН Е
1590 МКД
equates to 3180 МКД per 100 milliliter(s)

CALMING / КРЕМА ЗА ЛИЦЕ ЗА НОРМАЛНА И МРСНА КОЖА - 50 МЛ.

СМИРУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
ВОДА ОД АЈДУЧКА ТРЕВА • МАСЛО ОД ЛАВАНДА • МАСЛО ОД НАНЕ
360 МКД
equates to 720 МКД per 100 milliliter(s)

DERMO EXPERT / КРЕМА ЗА ЛИЦЕ - 50 МЛ.

ЗАЈАКНУВАЊЕ • ОСВЕТЛУВАЊЕ
АЗЕЛАИЧНА КИСЕЛИНА • DARKOUT™ • ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА
1360 МКД

DERMO EXPERT / КРЕМА ЗА ПРОТИВ АКНИ - 50 МЛ.

НОРМАЛИЗИРАЊЕ • МАТ ЕФЕКТ
АЗЕЛАИЧНА КИСЕЛИНА • TRIKENOL™ • ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА
1360 МКД

Eternal Gold / ДНЕВНА КРЕМА - 50 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • ЗАШТИТА • ЗАТЕГНУВАЊЕ
СТОЕХИОЛ • XERADIN™ • ЗЛАТО
1850 МКД
equates to 3700 МКД per 100 milliliter(s)

Filter by:

Clear All
Min: 215 МКД Max: 1850 МКД
ден215 ден1850