Search
Filters
Close

Нега за лице

View as
Sort by
Display per page

ALOE VERA / БАЛСАМ ЗА УСНИ - 4,8 ГР.

ХИДРАТАЦИЈА • РЕГЕНЕРАЦИЈА
МАСЛИНОВО МАСЛО • КАРНАУБА ВОСОК • МАСЛО ОД МАНДАРИНА • АЛОЕ ВЕРА
300 МКД

ALOE VERA / ГЕЛ ЗА ЛИЦЕ И ТЕЛО ОД АЛОЕ ВЕРА - 100 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА • СМИРУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • ГЛИЦЕРИН • ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА
475 МКД

ALOE VERA / ПАСТА ЗА ЗАБИ ОД АЛОЕ ВЕРА - 75 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ДЕЗИНФЕКЦИЈА • ЗАШТИТА
КРЕДА • АЛОЕ ВЕРА • СМИРНА (СМОЛА)
300 МКД
equates to 400 МКД per 100 milliliter(s)

ANTI-OXIDANT / CARESSE VELOUTÉE ХИДРАТАНТНА КРЕМА ЗА ЛИЦЕ – 40 МЛ.

ПРОТИВ-СТАРЕЕЊЕ • ЗАШТИТА • СМИРУВАЊЕ
ПРАСКА • КИВИ • FUCOCERT®
885 МКД
equates to 2213 МКД per 100 milliliter(s)

DETOX / MISS SUNSHINE ДЕТОКС ГЕЛ ЗА ЛИЦЕ - 40 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА • РЕГЕНЕРАЦИЈА
ДИЊА • ВОЛЧЈИ ТРН • МАСЛО ОД КАМИЛИЦА
885 МКД
equates to 2213 МКД per 100 milliliter(s)

EUCALYPTUS / ПАСТА ЗА ЗАБИ ОД ЕУКАЛИПТУС - 75 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ • ДЕЗИНФЕКЦИЈА • ЗАШТИТА
КРЕДА • АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД ЕУКАЛИПТУС
300 МКД
equates to 400 МКД per 100 milliliter(s)

Filter by:

Clear All
Min: 300 МКД Max: 1055 МКД
ден300 ден1055