30% НА АПСОЛУТНО СЀ ЗА ВРЕМЕ НА BLACK FRIDAY & WEEKEND
25 Nov

ВО ПЕРИОДОТ ОД 26.11.2021-28.11.2021 искористете ја ексклузивната BLACK FRIDAY понуда и купете ги вашите омилени производи. Акцијата важи на СИТЕ производи, кои сега имате можност да ги купите со 30% попуст!


По минатогодишниот успешен Black Friday организиран од страна на Bellina, компанијата повторно се приклучува на светскиот популарен настан и тоа со 30% попуст на сите производи во нивната палета. Денот е посветен на пазарувањето, достапни се бројни промоции и попусти, а истовремено овој ден е и најава за почетокот на божиќните и новогодишните попусти, во светски рамки.

Овојпат промоцијата покрај тоа што ќе биде активна на веб сајтот www.bellina.mk, ќе важи и на сите останати продажни локации на Bellina:

- Bellina Bio Shop - East Gate,

- Bellina Bio Shop – Капиштец,

- Продажен штанд Bellina во City Mall и

- Продажен штанд Bellina во Palma Mall.

Посетете го нашиот веб сајт www.bellina.mk или било која продажна локација и бидете први кои ќе ја искористите оваа понуда.

Најгоре