Kërkim
Filters
Close

Ardagio Lili - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Giorgio Armani "Sì"
Prodhues: JFENZI
products.sku: 5903111022211
Transport falas
Koha e dërgimit: 1-2 working days
Disponueshmëri: Në magazinë

23 EUR
15 EUR

 

Ова е одлична понуда за сензуални жени, кои се сигурни во себе и ја вреднуваат својата независност. Силниот мирис идеално се вклопува во есенскиот период, испреплетен со примамливата комбинација на лисја од црна рибизла, цветен мирис на фрезија, роза и дрвени ноти.

 

 

Ова е одлична понуда за сензуални жени, кои се сигурни во себе и ја вреднуваат својата независност. Силниот мирис идеално се вклопува во есенскиот период, испреплетен со примамливата комбинација на лисја од црна рибизла, цветен мирис на фрезија, роза и дрвени ноти.

 

Produktet dhe specifikimet
Годишно време Есенски
Дневен/Ноќен Дневен
Доминантна нота Црна рибизла
Top shënimе Лисја од црна рибизла
Trupit shënime Роза
Фрезија
Bazë shënime Пачули
Ванила
Килибар
Дрвени ноти
reviews.write
*
*
  • reviews.fields.rating.bad
  • reviews.fields.rating.excellent
*
*
*
Produktet dhe specifikimet
Годишно време Есенски
Дневен/Ноќен Дневен
Доминантна нота Црна рибизла
Top shënimе Лисја од црна рибизла
Trupit shënime Роза
Фрезија
Bazë shënime Пачули
Ванила
Килибар
Дрвени ноти
products.alsopurchased

Good Life - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Carolina Herrera "Good Girl"
23 EUR 15 EUR

Desso Gold Gentleman - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Hugo Boss "The Scent"
23 EUR 15 EUR

Mon Succès - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Jean-Paul Gaultier "Scandal"
23 EUR 15 EUR

Victorius - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Paco Rabanne "Invictus"
23 EUR 15 EUR