Kërkim
Filters
Close

ALOE VERA / КРИСТАЛ ДЕО РОЛОН ОД АЛОЕ ВЕРА - 50 МЛ.

ЗАШТИТА • ДЕЗОДОРАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • СЛАТКО МАСЛО ОД ПОРТОКАЛ
Prodhues: URTEKRAM
products.sku: 5765228837627
Koha e dërgimit: 1-2 working days
Disponueshmëri: Në magazinë

495 МКД

Уживајте во свежиот мирис на портокал, додека пак благодарение на минералната сол, бактериите и непријатниот мирис се нешта од минатото.

 

12% состојки од органско потекло

89% состојки од органско потекло, без вода и минерали

100% состојки од природно потекло сертифицирано од Ecocert Greenlife согласно со стандардот COSMOS ORGANIC

 

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на кожата под пазувите и оставете го да делува.

 

СОСТОЈКИ (INCI): AQUA, GLYCERIN**, POTASSIUM ALUM, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT*, XANTHAM GUM, CITRUS AURANTIUM DULCIS OIL*(AROMA*), GERANIOL, LINALOOL, LIMONENE.

 

 

 

Уживајте во свежиот мирис на портокал, додека пак благодарение на минералната сол, бактериите и непријатниот мирис се нешта од минатото.

 

12% состојки од органско потекло

89% состојки од органско потекло, без вода и минерали

100% состојки од природно потекло сертифицирано од Ecocert Greenlife согласно со стандардот COSMOS ORGANIC

 

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на кожата под пазувите и оставете го да делува.

 

СОСТОЈКИ (INCI): AQUA, GLYCERIN**, POTASSIUM ALUM, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT*, XANTHAM GUM, CITRUS AURANTIUM DULCIS OIL*(AROMA*), GERANIOL, LINALOOL, LIMONENE.

 

 

 

Produktet dhe specifikimet
Дејство / Ефект Заштита (Protection)
Дезодорација (Deodorizing)
Главни активни состојки Алое вера
Дополнителни активни состојки Слатко масло од портокал
Линија на производи Aloe Vera
Тип на производ Кристал део ролон
Амбалажа Стакло
Сертификати Ecocert COSMOS ORGANIC
Vegan Society
Cruelty Free International
Земја на потекло Данска
Максимален рок на траење 880 дена
reviews.write
*
*
  • reviews.fields.rating.bad
  • reviews.fields.rating.excellent
*
*
*
Produktet dhe specifikimet
Дејство / Ефект Заштита (Protection)
Дезодорација (Deodorizing)
Главни активни состојки Алое вера
Дополнителни активни состојки Слатко масло од портокал
Линија на производи Aloe Vera
Тип на производ Кристал део ролон
Амбалажа Стакло
Сертификати Ecocert COSMOS ORGANIC
Vegan Society
Cruelty Free International
Земја на потекло Данска
Максимален рок на траење 880 дена