Kërkim
Filters
Close

Шампони

catalog.viewmode
Klasifikoj
Shfaq për faqe

ROSEMARY / ШАМПОН ЗА РЕТКА И МРСНА КОСА ОД РУЗМАРИН - 250 МЛ.

ЗАЈАКНУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • ПЧЕНКАРЕН ШЕЌЕР • МАСЛО ОД РУЗМАРИН
08 EUR
products.baseprice

STRENGTHENING / ШАМПОН ЗА ЗАЈАКНУВАЊЕ НА ТЕНКО ВЛАКНО - 500 МЛ.

ЗАЈАКНУВАЊЕ • ЕЛАСТИЧНОСТ
МАСЛО ОД РУЗМАРИН • МАСЛИНОВО МАСЛО • МАСЛО ОД МАКАДАМИА
05 EUR
products.baseprice

TEA TREE / ШАМПОН ЗА СМИРУВАЊЕ НА ИРИТИРАН СКАЛП ОД ЧАЈНО ДРВО - 250 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • СМИРУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • ПЧЕНКАРЕН ШЕЌЕР • МАСЛО ОД ЧАЈНО ДРВО
08 EUR
products.baseprice

VOLUME / ШАМПОН ЗА ВОЛУМЕН ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОСА - 500 МЛ.

ВОЛУМЕН • ЗАЈАКНУВАЊЕ
ВОДА ОД ЖАЛФИЈА • МАСЛИНОВО МАСЛО • МАСЛО ОД МАКАДАМИА
06 EUR
products.baseprice

NORDIC BERRIES / СЕТ ЗА КОСА ОД СКАНДИНАВСКИ БОБИНКИ

• Шампон за коса (250 мл.)
• Регенератор за коса (180 мл.)
15 EUR

PURPLE LAVENDER / СЕТ ЗА КОСА ОД ЛАВАНДА

• Шампон за коса (250 мл.)
• Регенератор за коса (180 мл.)
15 EUR

Filter by:

Clear All
Min: 04 EUR Max: 22 EUR
4 22