Kërkim
Filters
Close

Лосиони, путери и серуми

catalog.viewmode
Klasifikoj
Shfaq për faqe

ARGAN SHINE / ПУТЕР ЗА ТЕЛО ЗА СУВА И ОСЕТЛИВА КОЖА – 150 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА * МАЗНЕЊЕ * СМИРУВАЊЕ
АРГАНОВО МАСЛО * ШЕА ПУТЕР * ЗЕЛЕН ЧАЈ
17 EUR

BLACK ORCHID / Балсам за тело од шеа путер - 100 МЛ.

НАВЛАЖНУВАЊЕ * ОБНОВУВАЊЕ
МАСЛО ОД АВОКАДО * МАСЛО ОД СЕМЕ ОД ГРОЗЈЕ
11 EUR

BLACK ORCHID / Балсам за тело од шеа путер - 200 МЛ.

НАВЛАЖНУВАЊЕ * ОБНОВУВАЊЕ
МАСЛО ОД АВОКАДО * МАСЛО ОД СЕМЕ ОД ГРОЗЈЕ
19 EUR

BLOOM ESSENCE / КАДИФЕН ПУТЕР ЗА ТЕЛО - 200 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА * СМИРУВАЊЕ * РЕВИТАЛИЗАЦИЈА
ЈАПОНСКА ЦРЕША / SEPICALM VG / ОМЕГА-3, 6, 7, 9
19 EUR

BOTANIC GARDEN / ОРХИДЕА И КУРАКАО КАДИФЕН ЛОСИОН ЗА ТЕЛО - 250 МЛ.

ПОДМЛАДУВАЊЕ * ОМЕКНУВАЊЕ * ХАРМОНИЗИРАЊЕ
ОРХИДЕА * ГЛИЦЕРИН * ВИТАМИН Ц, Д и Е
29 EUR

COFFEE / ПУТЕР ЗА ТЕЛО - 200 МЛ.

ЗАТЕГНУВАЊЕ * ИЗМАЗНУВАЊЕ
ШЕА ПУТЕР * КАФЕ * АЛГИ * ВИТАМИН Е
23 EUR

Filter by:

Clear All
Min: 10 EUR Max: 30 EUR
10 30