Kërkim
Filters
Close

Масла и серуми

catalog.viewmode
Klasifikoj
Shfaq për faqe

COFFEE / СЕРУМ ЗА ТЕЛО - 100 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • ЗАТЕГНУВАЊЕ
КАФЕ • КОФЕИН • ГУАРАНА • АЛГИ
22 EUR 11 EUR

Eternal Gold / ИЛУМИНИРАЧКО МАСЛО ЗА ТЕЛО - 100 МЛ.

ЗАЈАКНУВАЊЕ • ЗАТЕГНУВАЊЕ
МАСЛО ОД ЈОЈОБА • МАСЛО ОД СЕМЕ ОД ГРОЗЈЕ • СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО
24 EUR

Eternal Gold / ХРАНЛИВО МАСЛО ЗА ТЕЛО - 100 МЛ.

ЗАЈАКНУВАЊЕ • ЗАТЕГНУВАЊЕ
АРГАНОВО МАСЛО • МАСЛО ОД АВОКАДО • МАСЛО ОД ЈОЈОБА
24 EUR

GOAT MILK & LYCHEE / СЕРУМ ЗА ТЕЛО - 100 МЛ.

ХИДРИРАЊЕ • СМИРУВАЊЕ
ИРИКАЛМИН • КОЗЈО МЛЕКО • БИСЕРИ
22 EUR

GRAPE / СЕРУМ ЗА ТЕЛО - 100 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА • ЗАШТИТА
ГРОЗЈЕ • МАСЛИНКИ • РУЗМАРИН
22 EUR

GREEN MATCHA / АНТИЦЕЛУЛИТНО МАСЛО ОД ЗЕЛЕН ЧАЈ (МАЧА) - 100 МЛ.

АНТИ-ЦЕЛУЛИТ • ПРОТИВ ЗАГАДУВАЊЕ
МАСЛИНОВО МАСЛО • БАДЕМОВО МАСЛО • ЕКСТРАКТ ОД ЧИЛИ
11 EUR

Filter by:

Clear All
Min: 09 EUR Max: 25 EUR
9 25