Kërkim
Filters
Close

Нега за тело

catalog.viewmode
Klasifikoj
Shfaq për faqe

BLACK ORCHID / Балсам за тело од шеа путер - 100 МЛ.

НАВЛАЖНУВАЊЕ * ОБНОВУВАЊЕ МАСЛО ОД АВОКАДО * МАСЛО ОД СЕМЕ ОД ГРОЗЈЕ
655 МКД

BLACK ORCHID / Балсам за тело од шеа путер - 200 МЛ.

НАВЛАЖНУВАЊЕ * ОБНОВУВАЊЕ МАСЛО ОД АВОКАДО * МАСЛО ОД СЕМЕ ОД ГРОЗЈЕ
1180 МКД

BLOOM ESSENCE / Гел за туширање - 250 МЛ.

ЧИСТЕЊЕ * СМИРУВАЊЕ * ЗАШТИТА
ЈАПОНСКА ЦРЕША / МАШКИ ТЕГАВЕЦ / ГИНКО БИЛОБА
820 МКД

BLOOM ESSENCE / КАДИФЕН ПУТЕР ЗА ТЕЛО - 200 МЛ.

РЕГЕНЕРАЦИЈА * СМИРУВАЊЕ * РЕВИТАЛИЗАЦИЈА
ЈАПОНСКА ЦРЕША / SEPICALM VG / ОМЕГА-3, 6, 7, 9
1140 МКД

COFFEE / ПУТЕР ЗА ТЕЛО - 200 МЛ.

ЗАТЕГНУВАЊЕ * ИЗМАЗНУВАЊЕ
ШЕА ПУТЕР * КАФЕ * АЛГИ * ВИТАМИН Е
1405 МКД

COFFEE / СЕРУМ ЗА ТЕЛО - 100 МЛ.

ХИДРАТАЦИЈА * ЗАТЕГНУВАЊЕ
КАФЕ * КОФЕИН * ГУАРАНА * АЛГИ
1330 МКД

Filter by:

Clear All
Min: 585 МКД Max: 1490 МКД
ден585 ден1490